Delfínci

delfínek jako symbol třídy Delfínci

Charakteristika třídy Delfínci

Speciální třída pro děti s vadou řeči, ve které je dopolední program věnovaný rozvoji řeči a předčtenářských dovedností a to vše pod dohledem speciálních pedagogů a logopoedů. Po obědové pauze jsou děti rozděleny do ostatních  tříd, tak aby byly v kontaktu i se svými vrstevníky.

Kapacity třídy je 14 dětí všech věkových kategorií.

 • Speciální třída Delfínci je zaměřena na vzdělávání dětí s vadami řeči. Po celou dobu jsou přítomné učitelky, které se dětem neustále věnují a díky tomu jim je poskytováno maximální individuální péče. 
 • Ve třídě jsou od raná přítomny i logopetka, která dohlíží na výuku dětí a na to aby vše probíhalo správně. Děti si tak zábavnou a hravou formou procvičují mluvení, při plnění různých úkolů a to jak samostatně tak ve skupinkách. 
 • každé dítě má přidělenou i jednu z bežných tříd, kam po obědě odchází, aby tak zůstalo v kontaktu i s ostatními dětmi a svými vrstevníky.  
 • Hračky v této třídě jsou speciální aby podporovali správnou mluvu dítětě.

Třídní učitelky

Mgr. Ivana Otzková

Bc. Josefa Františková

Mgr. Žaneta Volná - logopetka

int(1)

Aktuálně

 • Noční přespání

  18.10.2019

  Již opět pořádáme velice oblíbené noční přespání u nás ve školce. Na Vás a Vaše děti čeká zábavný program, spousta her, opékání a hlavně moře zábavy.

 • Pouštění draků

  18.9.2019

  Prosíme rodiče, aby přibalyli teplé oblečení a pevnou obuv. Dneska budeme celý den na poli pouštět draky. Pokud máte chuť tak se k nám určitě přidejte.

 • Večerní opékání

  1.9.2019

  Zveme Vás všechny na naše tradiční večerní opékání špekáčků. Tak vemte Vaše ratolesti a připojte se k nám.

Naše školka

Kontaktujte nás

Naše školka

U mateřšké školy 32

70200 Ostrava

E: skolka@skolka.cz

T: +420 987 654 321

logo

alternativní černobílé logo